Mobil Uygulama Gizlilik Sözleşmesi

Mobil Uygulama Mobil Uygulama Gizlilik Sözleşmesi

 

Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları

Burada belirtilen gizlilik politikası ve kullanım koşulları; Ayniben App’in IOS App Store'da yayınlanan uygulaması için geçerlidir. Bu uygulamayı mobil cihazınıza yükleyerek, bu metinde yer alan gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız bu uygulamaları mobil cihazınıza yüklemeyiniz.

Aynıben App Ne işe Yarar?

Ayniben App uygulaması minyatür 3D kafa maketlerini yaptırmak isteyen kişilerin digital kafa model çıktılarını alabilmeleri için kurulmuştur. Kullanıcılar ayniben.com adresinden seçtikleri ve satın aldıkları modeller için Aynıben App uygulamasından kafa yapılarını taratmaları ve bize göndermeleri gerekmektir. Ayniben App’in kuruluş amacı tamamen budur ve başka bir hizmete aracılık etmez.

Kamera Kullanımı

Mobil Uygulamalarımızda kamera kullanımı sadece maketini ürettirmek istediğiniz kafa ölçülerini almak için kullanılmaktadır. Kullanıcı bilgisi dışında kullanımı söz konusu değildir. Çekilen taralamar şifreli ortamda saklanır ve sadece kendisine sunulur. Veriler 3. şahıs yada kurumlar ile kullanıcı bilgisi dışında paylaşılmaz.

Toplanılan Bilgiler

Aynıben App uyguaması size ait herhangi bir kişisel bilgiyi ad soyad, adres, lokasyon, yaş, cinsiyet gibi size ait verileri toplamaz ve sizden bu yönde bir talepte bulunmaz. Eğer ayniben.com sitesi üzerinden kafa modeli satın aldıysanız size gönderilecek kod ile uygulama içerisinden kafa çıktınızı alabilir ve kendinize gönderebilirsiniz. Alınan çıktılar şifreli sunucularımıza yüklenir ve maketiniz hazırlandıktan sonra sunucularımızdan silinir. Aynıben App yüklenen verilerin başka hiç bir amaçla kullanılmayacağını ve maketiniz kargolandıktan sonra dosyalarınızın sunucularımızdan silineceğini taahhüt eder.

Paylaşım

Aynıben App’de alınan çıktılar sadece site üzerinden ürün satan alan kişiler için geçerlidir. Onun dışındaki tüm taramalar hiç bir şekilde kayıt altına alınmaz. Satın alan kişiler için hem bizim tarafımıza hemde kendilerine göndermeleri için çıktı sonucu üretilir. Bu çıktılar sadece “Apple Share Extension” uygulamaları ile kullanıcıların kendi insiyatiflerinde paylaşılabilir. Kullanıcılar alınan çıktıları başkaları ve 3. Şahıslarla paylaşma hakları kendi insiyatiflerindedir. Aynıben App kullancıların kendi istekleri doğrultusunda paylaştıkları veriler hakkında sorumluluk beyan etmez. Aynıben App, kaliteli ve yararlı uygulamalar yayınlamak için her zaman gereken özeni ve duyarlılığı gösterecektir. Buna rağmen, uygulamamızda yer alan içeriklerin beklentilerinizi karşılayacağı, size yararlı olacağı veya kesin doğru bilgiler içereceğine dair hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Uygulamaları olduğu gibi sunmaktayız. Bu sebeple, uygulamalarımızdan kaynaklı yaşanacak herhangi bir olumsuz durum için Aynıben App’ ini sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz. Bu uygulamada yer alan sesli, yazılı ve görsel öğelerden ve yazılımlardan oluşan bütün içeriğe ilişkin her türlü telif hakkı Aynıben App’ ine aittir. Herhangi bir uygulamamızı veya bu uygulamaların telif haklarıyla korunan içeriğini; kopyalama, çoğaltma, yeniden yayımlama, parçalarına ayırma, tekrar kamuya sunma vb. eylemlerde bulunmayacağınızı kabul etmektesiniz. Burada belirtilen koşullarla ilgili görüş ve önerilerinizi, info@ayniben.com mail adresinden bize iletebilirsiniz.

Gizlilik Metninin Güncellenmesi

Aynıben App; bu Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları metninde değişiklik yapabilir. Yapılan değişiklikler anında yürürlüğe girecektir. Değişiklik yaptığımız tarihi, "son güncelleme tarihi" olarak en alt kısımda belirtiriz.

Son güncelleme tarihi: 07.07.2021